נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מימון לרכב: מצאנו אצל מי זה הכי משתלם!

מימון לרכב

אחת הסיבות המרכזיות לעליה המתמשכת בגידול מכירות הרכב בישראל היא שלל האפשרויות המוצעות לרוכשים במימון הלוואות לרכישת רכב חדש. יותר ויותר פונים למימון חוץ בנקאי בהלוואות רכישה. 

כיצד ניתן לדעת מיהו גורם המימון המשתלם ביותר מבין כולם? חקרנו ומצאנו דרך מי הכי שווה לבצע רכישת רכב הכוללת קבלת מימון לרכישה. 

האפשרויות הרבות שניתנות כיום בארץ לרכישת רכב חדש הן באמת טובות. בשנים האחרונות גדל מספר החברות שמספקות שירותים בתחום הרכב וכיום, יותר מתמיד, לקוח המעוניין לרכוש רכב חדש או יד שנייה יכול לבצע סקר שוק מקיף ולקטוף את ההצעה הטובה ביותר שיוכל להשיג מבין שלל חברות הרכב וגורמי המימון השונים.

ולמרות כל האינפלציה בכמויות הרכב בארץ, ההון האישי שכל רוכש רכב חדש צריך להגיע איתו הוא קריטי. חוץ מהנטל הכלכלי שרכישת רכב מצריכה מאיתנו יהיה עלינו גם לחשוב על בחירת סוג רכב, האם עדיף לנו רכב פרטי או ליסינג? רכב חדש או רכב יד שנייה? כל אלו הן בחירות שמשפיעות בסופו של יום על הכיס שלנו.

ולמרות כל זאת, כיום עם כל החברות השונות שקיימות בתחום הרכב, ניתן לרכוש רכב חדש לחלוטין מהניילונים ועדיין לא להגדיל את המינוס בבנק. 

הכוונה כאן היא בתוכניות המימון השונות הניתנות לרכישת רכבים חדשים המציעות לנו הרוכשים תנאי מימון נוחים שבמקרים רבים מגיעים עד 100% מעלות הרכב ובחלקם גם ללא חיוב במקדמה כספית על מנת לקבל את המימון עליו. 

רכב חדש

 

רכב חדש או יד שנייה? עדיף חדש!

"ראש שקט": לפני שאנו צריכים להגיע להחלטה מהי צורת הרכישה הטובה ביותר עבורנו, עלינו לדעת האם אנו מעוניינים ברכב חדש או רכב משומש יד שנייה. קיימים מספר יתרונות מהותיים ברכישת רכב חדש, בראש ובראשונה הוא מאפשר לנו לנהוג ב"ראש שקט" ולדעת שלא נתקל בשנים הקרובות בכל מיני "הפתעות" לא צפויות ברכב. 

אחריות מלאה: בנוסף, ניתנת לנו אחריות מלאה מצד היבואן הרשמי ברכב חדש (ולא משנה אם אנו רוכשים אותו דרך היבואן או דרך סוכנות רכב) אחריות זו נמשכת לרוב לאורך שלוש שנים ובדגמי רכבים מסוימים אף מגיעה לחמש שנים. רמות האבזור והבטיחות ברכב חדש גבוהות הרבה יותר לעומת רכב משומש ומספקות לנו גם הגנה טובה יותר וגם נהיגה יעילה וחסכונית יותר בצריכת הדלק.

פטור מטסט לרכב: לא רבים חושבים על היתרונות ברכב חדש שיכולות לחסוך להם כסף רב, ניתן למצוא דוגמה לכך בפטור ממסלול הטסט לרכב חדש שניתן לנו וחוסך גם זמן וגם כסף.  

מצד שני, רכב חדש הוא יקר יותר וגם בעל ירידת ערך חדה יותר לעומת רכב יד שנייה. הנהיגה עליו כרוכה בזהירות יתר מכיוון שעל כל שריטה יתכווץ לנו הלב. אין ספק שרכב חדש יגרום לנו להיות אנשים אחראיים יותר.  

ומה על אגרת הרישוי לרכב חדש שאנו מחויבים לשלם למדינה? ברכישת רכב יד שנייה אנו מראש פטורים מתשלום זה, לבד מהעלות הכספית הנמוכה ברכישת רכב יד שנייה. 

עדיין, למרות חסרונות אלו רכישת רכב חדש בהחלט עדיפה יותר וזאת בשל תנאי המימון הטובים שקיימים כיום בשוק. כל שעלינו לעשות הוא לבדוק היכן ניתן להשיג את רכישת הרכב המשתלמת ביותר עבורנו.

 

תוכניות המימון לרכישת רכב חדש

משום שמאמר מתמקד בצורת הרכישה הטובה ביותר שניתן להשיג עבור רכב חדש, חשוב שנקבל תמונת מצב עדכנית לגבי תוכניות המימון הניתנות ברכישת רכבים אלו. כאמור, כיום ניתן למצוא תוכניות מימון משתלמות בהחלט שמציעות מימון בעלות של עד 100% משווי הרכב וללא התניה בתשלום מקדמה כלשהי על הרכב.

חשוב לערוך סקר שוק ולבדוק מיהן אותן חברות שמציעות לנו את התוכניות הללו כיוון שקיימות גם חברות רבות, ביניהן חברות הליסינג שכן מחייבות אתנו בתשלום מקדמה כספית ברכישת הרכב. בהן אנו לא מעוניינים. 

תוכניות המימון המשתלמות באמת יספקו פתרון לכל אדם המעוניין לרכוש רכב חדש ואין בידו את ההון הדרוש לרכישתו. בנוסף לכך, החברות שמספקות לנו את תוכניות המימון המשתלמות ביותר גם בודקות את יכולת ההחזר החודשי שלנו וברגע שנמצאה לנו תוכנית מימון המותאמת ליכולתנו הכלכלית נוכל לדעת שנצליח לעמוד בהחזרים הכספיים, כך לא נצטרך להיכנס לעסקה שלא נוכל לעמוד בה מבחינה כספית.

דבר זה אינו מומלץ לא לנו ולא לחברה המציעה לנו את תוכנית המימון לרכב, כיוון שגם היא, בדיוק כמונו, מעוניינת שנעמוד בהחזר התשלום החודשי ונוכל לשדרג את הרכב בכל שלוש שנים לרכב חדש יותר. 

 

אפשרויות המימון שונות

הלוואה מהבנק: כאשר אנו מעוניינים לרכוש רכב חדש פרוסות בפנינו תוכניות מימון שונות הניתנות על ידי מספר גורמי מימון. צורה אחת היא קבלת הלוואה למימון אותה ניתן לקבל דרך מוסדות הבנקים, אולם אלו מקשות יותר עבור הלווים כיוון שהן בודקות אתנו בציציות ונכנסות לעמקי חשבון הבנק שלנו עד אשר סוף סוף הו מאפשרות לנו לקבל את ההלוואה.

מימון חוץ בנקאי: צורה אחרת של הלוואה היא במימון חוץ בנקאי, אמנם הוא מעט יקר יותר בהשוואה לבנקים אך הוא נותן לנו יתרון גדול בכך שהוא חופשי יותר באישורי המימון הניתנים על ידו ורבים מבין רוכשי הרכב בארץ פועלים דרך גורמי מימון אלו. 

חברות הליסינג: אפשרות אחרת היא להחכיר את הרכב דרך חברת ליסינג, אך כבר הקדמנו ואמרנו כי בחברת הליסינג נהיה מחויבים לשלם סכום מקדמה עבור הרכב שלנו ובמקרים מסוימים עלות המקדמה עלולה להגיע לסכומים לא מבוטלים שלא כולם מסוגלים לעמוד בהם. 

בנוסף לכך, אם חשבתם שתרכשו את הרכב מסוכנות הליסינג טעות בידכם. מדובר למעשה ברכב 'השכרה – החכרה' כאשר הבעלות על הרכב היא של חברת הליסינג עצמה ולא שלכם. 

סוכנות רכב – למצוא את הסוכנות הטובה ביותר עבורנו: האפשרות הטובה ביותר לדעתנו בנושא זה היא רכישת רכב דרך סוכנות רכבים. חשוב שתהיה זו סוכנות גדולה ואמינה עם רזומה וניסיון רב, כך נוכל לדעת שאנו נמצאים בידיים טובות ולא נופלים לידיים של סוחרי רכב מפוקפקים.

מדוע אפשרות זו היא הטובה ביותר? מפני שהיא משלבת את כל היתרונות מכל אפשרויות המימון שמוצעות לנו. מצד אחד היא מסוגלת לספק לנו תוכנית מימון אחראית שבודקת את יכולת ההחזר הכלכלית שלנו להחזר ההלוואה.

מצד שני היא מסוגלת לספק לנו תוכנית מימון חופשית שלא תלויה באובליגו בבנק (כובל אותנו ליכולת ההחזר שלנו אל מול הבנק). הרכב שנרכוש יהיה רשום בבעלות פרטית שלנו בלבד ולא כ'השכרה – החכרה' כפי שהדבר קיים בסוכנויות הליסינג.  

בנוסף לכך, סוכנות רכב גדולה ומוכרת תציע לנו את שני היתרונות המרכזיים המשתלמים ביותר בכל הלוואה למימון רכב: גם מימון של עד 100% מעלות רכישת הרכב וגם לא תחייב אותנו במקדמת תשלום על הרכב.

 

מציאת סוכנות הרכב המשתלמת ביותר

לכו על סוכנות רכב וותיקה ומוכרת: קיימות סוכנויות רכב רבות אך מועטות סוכנויות הרכב שקיימות שנים רבות ומספקות לנו רזומה וניסיון רב, אחת מסוכנויות הרכב המובילות בארץ היא סוכנות הרכבים 'קפיטל מוטורס'.

סוכנות זו מביאה איתה מספר יתרונות שאינם קיימים בסוכנויות רכב אחרות כמו: ניסיון של מעל ל- 16 שנים בתחום הרכב בארץ, בחירה מתוך קטלוג רכבים ענק וקשרים מפותחים עם כל יבואניות הרכב וחברות המימון הבנקאיות והחוץ בנקאיות.

קשרים אלו באים לטובתנו כלקוחות שמעוניינים לקבל את העסקה הטובה ביותר מפני, שהניסיון, הקשרים וההיכרות העמוקה שלהם עם כל הגורמים השונים בשוק הרכב הישראלי, מאפשרים להם לערוך בדיקת מימון רחבה יותר שמוצאת עבורנו את ההצעה הזולה ביותר מבין כולם.

לצורך הדוגמה, רוב הסיכויים שסוכנות רכבים צעירה וללא ניסיון לא תוכל לבדוק את כל האופציות שניתנות על ידי כל גורמי המימון בארץ וכך היא עלולה לפספס אפשרויות זולות יותר למימון רכב חדש. 

קבלת אישור למימון באופן מיידי: כחלק מבדיקת הזכאות למימון רכב, 'קפיטל מוטורס' גם מציעה לנו אפשרות למימון רכב ללא צורך בערבים או בהעברת מסמכים רבים ומפורטים. מדובר בתהליך מהיר, קל ופשוט ובמקרים מסוימים התשובה לבדיקת הזכאות יכולה להתקבל באופן מיידי, כשעה לאחר העברת הבקשה.

סכום המימון להלוואה משתנה בהתאם ליציבות הפיננסית שלנו כמבקשי ההלוואה או בהתאם לרקע הכלכלי שלנו, אך באופן כללי ניתן לומר שהרוב המוחלט של מבקשי ההלוואה מצליחים לקבל זכאות למימון מלא או כמעט מלא לצורך רכישת הרכב.

 

שלבי בדיקת זכאות למימון רכב

כאמור, שלבי הבדיקה הם פשוטים ומהירים. אנו בוחרים רכב חדש מתוך קטלוג הרכבים הענק שלהם, הסוכנות בודקת את זכאותנו למימון רכב אונליין ומיד לאחר סקירת המסמכים נציג מטעמם יחזור אלינו עם ההצעה הטובה ביותר מבין כל מסלולי המימון המוצעים.

לאחר מכן תבוצע חתימה על חוזה דיגיטלי שכחלק ממנו נוכל ליהנות גם מקבלת ביטוח לרכב חדש במחיר הטוב ביותר וללא כל עלות מצידם, כל זאת הודות לקשרים והניסיון שצברו מול כל חברות הביטוח בארץ. 

בסיום התהליך נוכל לקבל את הרכב החדש במשרדי הסוכנות, או אם נעדיף, לקבל אותו ישירות לביתנו. בסופו של דבר מה שחשוב בכל תהליך קבלת אישור למימון רכב היא הבחירה הנכונה בסוכנות הרכב שבאמת מסוגלת לנצל את קשריה אל מול כל גורמי המימון בארץ. בהצלחה!

לפרטים נוספים על מימון לרכב עד 100% – https://www.cmotors.co.il

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא הלוואות
השקייה
3 תנאים מיוחדים להלוואות לעסקים

ביזלנד הלוואות לעסקים נותנים מגוון שירותי הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. בביזלנד תוכלו למצוא הלוואות בערבות קרן המדינה, ייעוץ עסקי,