נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הלוואות דיגיטליות – המהפכה בעולם האשראי הצרכני

אשראי צרכני

עולם האינטרנט מאפשר לנו לבצע אינספור פעולות "כאן ועכשיו" באופן מידיי, מבלי שאנחנו צריכים לחכות או לבצע תהליכים ארוכים ומורכבים. זה שינוי משמעותי באופן בו אנחנו יכולים להתנהל בשגרה ובאיכות חיינו. הלוואות דיגיטליות הן דוגמא טובה לכך. אנו רוצים להציג אותן בפניכם, בשביל שתוכלו להפיק מהן את המיטב.

בימים שבשגרה, אם אנחנו זקוקים להלוואה אנו פונים לבנק ומתחילים תהליך במרכזו הגשת בקשה במטרה שהבנק יאשר ויהיה מוכן לספק לנו הלוואה בתנאים מתאימים עבורנו. תהליך זה יכול לקחת מספר ימים ואף מעבר לכך. ככל שהתהליך נמשך יותר זמן, היכולת שלנו לבצע ולקדם את העסקה שעבורה מיועדת ההלוואה, עלולה להישחק. לכן עלינו לקבל הלוואה באופן מיידי בשביל שנוכל לפעול בהקדם.

 

הלוואות דיגיטליות – מה זה?

הפתרון היא הלוואה דיגיטלית של בנק הפועלים. הרעיון הוא פשוט: במקום שנצטרך לתאם פגישה עם פקיד בבנק, לצאת מהבית ולהפסיד יום עבודה, להכין את הניירת וכל מה שנדרש בשביל לקבל הלוואה, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר של בנק הפועלים ולהגיש בקשה לקבלת הלוואה באופן דיגיטלי.

בנקאי יבחן את הבקשה תוך זמן קצר ואם היא תאושר, אז הכסף יועבר באופן מיידי לחשוב. התהליך נעשה באופן מהיר, מבלי שצריך לצאת מהבית, להגיע אל הסניף ולהיפגש עם פקיד.

הלוואות דיגיטליות

 

איך לוקחים הלוואה דיגיטלית בצורה נכונה?

לפני שמגישים בקשה להלוואה דיגיטלית, אפשר להשתמש במחשבון מיוחד שהבנק מציע. בעזרתו אפשר למדוד, על פי סכום ההלוואה אותו מבקשים, מה משך תקופת ההחזר הרצויה, על מנת שסכום ההחזר החודשי יהיה מותאם ליכולות הכלכליות שלנו.

כמו כן, המחשבון יכול לעזור לבחון מה סכום הריבית שנידרש לשלם עבור ההלוואה. כך תהיה לנו אפשרות לקבל תמונת מצב מלאה, הן של תקופת ההחזר, הן של סכום ההחזר החודשי שנידרש לשלם והן של הריביות החודשיות.

 

יתרונות בנטילת הלוואה דיגיטלית של בנק הפועלים

באופן כללי, להלוואה דיגיטלית יש יתרונות רבים: התהליך מתבצע מהר יותר, בצורה פשוטה יותר, והוא גובה עלויות נמוכות ביחס להלוואות פרונטאליות.

במקרה של הלוואות דיגיטליות דרך בנק פועלים, ניתן ליהנות מעוד 3 יתרונות חשובים:

  • פריסה נוחה עד 120 תשלומים.
  • אפשרות להתחיל בהחזר ההלוואה אחרי חצי שנה ולא באופן מיידי.
  • ניתן לקבל הלוואות בסכומים משתנים עד 250,000 שקל.

 

כאמור, בזכות מחשבון הלוואות, אפשר לבחון את סכום ההחזר, סכום הריבית וכל מה שנדרש בשביל לקחת הלוואה בתנאים משתלמים.

הלוואות דיגיטליות יכולות להתאים לכל אחד ואחת. בין אם זה לצרכים פרטיים, למשל, לימודים, שיפוצים, חופשה בחו"ל, אירוע ועבור כל צורך אחר ובין אם זה לצרכים עסקיים, מקצועיים, למשל, רכישת ציוד מסחרי, פרויקטים ועוד.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר של בנק הפועלים ולקבל מידע נוסף אודות הלוואות דיגיטליות שהבנק מעניק.

הלוואות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא הלוואות
השקייה
3 תנאים מיוחדים להלוואות לעסקים

ביזלנד הלוואות לעסקים נותנים מגוון שירותי הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. בביזלנד תוכלו למצוא הלוואות בערבות קרן המדינה, ייעוץ עסקי,