נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

msn נדל"ן תכוון אותך להשקעה נכונה ומוצלחת

מפתחות

שוק הנדל"ן הוא אחד השווקים המורכבים בתחום הפיננסים. בין אם אנו מעוניינים בנכס מגורים עבורנו, ובין אם אנחנו מחפשים נכס מניב להשקעה- חשוב לקבל הכוונה מקצועית, שתעזור לנו לתמרן בצורה נכונה בין האופציות הרבות העומדות מולנו. חברת MSN נדל"ן היא אחת החברות המובילות בתחום הנדל"ן הישראלי, והיא החלה את דרכה במטרה לפעול בצורה שונה עבור לקוחותיה. במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר עצות מניסיונה של החברה, ואלו תוכלנה להכווין אתכם להשקעה נכונה ומוצלחת.

מה האופציות שלנו?

בחברת MSN נדל"ן מסבירים לנו, ששוק השקעות הנדל"ן, מחולק בצורה גסה לשני אפיקים עיקריים. האפיק הראשון והמוכר ביותר- הינו הנכסים המיועדים למגורים, כלומר דירות, בתים ובניינים, זהו גם התחום הפופולרי ביותר, ועד לכדי מצב בו משקיעים לעתים מתעלמים מהאפיק האופציונלי השני.
האפיק האחר הוא תחום הנדל"ן המסחרי, בתחום זה נוכל למצוא נכסים כמו משרדים, חניונים, מרכזי קניות, ועוד. הדבר המעניין הוא- שלעתים שוק זה הוא הרבה יותר מניב, והתשואה מנכסים כאלו עשויה להעפיל עד פי 2 יותר מנכסים לצרכי מגורים!


איך בוחרים נדל"ן להשקעה?

המשקיע החכם, בראש ובראשונה יבקש בעצתם של מביני עניין. רובנו לא מומחים בנדל"ן, ועם זאת- סביר להניח שרובנו נמצא את עצמנו משקיעים או רוכשים נדל"ן לעצמנו בשלב כזה או אחר. ובכן, כיוון שעסקאות נדל"ן הן בעלות השלכות כלכליות משמעותיות- אל לנו לבצע אותן בפזיזות, ואם יש ספק? אין ספק. כל סוכן נדל"ן מקצועי יידע לומר לכם, שעל מנת לבחור נדל"ן בצורה טובה- יש לנסות להבין את השוק מסביב לנכס, ולנסות לצפות על העתיד לעבור עליו בטווח הקרוב והרחוק. אילו מוסדות יש באיזור? האם יש שכונות או פרויקטים בתהליך מסביב לנכס? בנייני משרדים שכנים? כל אלו עשויים להשפיע על בחירתנו בנכס להשקעה.

לשים לב לפרטים הקטנים

עין חדה יכולה למנוע מאיתנו בעיות מיותרות בעתיד, וזה נכון לכל עסקה שהיא. בעוד בפסקה הקודמת דיברנו על המאקרו, בזו נרצה לעסוק במיקרו- ובנכס עצמו. לפני שאנחנו מחליטים- נרצה לבחון את הנכס לעומק, ואין מדובר רק בפרטים הברורים כגון כתמי רטיבות שעלולים להתפתח לנזילות, אלא גם מעבר לכך. האם ישנן בעיות כלשהן שיכולות להשפיע על ביקוש השכרת הנכס, למשל קירות דקים מדי או קרבה למקורות רעש? אילו מתקנים יש בנכס ומה הבלאי הצפוי להם? למשל- תיקון ניאגרה סמויה עלול לעלות הרבה יותר מאשר תיקון ניאגרה סטנדרטית, ונרצה להבין מה התדירות הצפויה לתיקון כזה, או תיקונים של מתקנים אחרים בבית, כגון דוד, ריצוף, ועוד.

חברות כמו MSN נדל"ן יכולות לסייע רבות בידו של המשקיע בשוק הנדל"ן. בין אם מדובר בנדל"ן למגורים, ובין אם בנכסים מסחריים- מדובר בשוק מורכב, ותמיד נעדיף ייעוץ מקצועי מחברה בעלת ניסיון ואמינות מוכחים.

נכס

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן
חתימה על חוזה
השקעות נדל"ן לא שגרתיות

ענף הנדל"ן הוא ענף בטוח יחסית להשעות. רבים בוחרים להשקיע דווקא בנדל"ן. כמובן שגם בהשקעות אלו צריך לדעת היכן

קניית נכס
קורס נדל"ן בחיפה

נדל"ן לומדים רק במכללה יוקרתית ומובילה בתחום, המועבר ע"י איש מקצוע בכיר אשר מצליח לספק למשתתפי קורס נדל״ן בחיפה