נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איפה מומלץ יותר להשקיע בנדל"ן בארץ או בחו"ל?

להשקיע בנדל_ן

מספר הרכישות של נכסים בחו"ל עלה באופן ניכר בעשורים האחרונים. שכן, ההשקעות הללו הפכו לנגישות עבור מרבית האוכלוסייה. עובדה מסקרנת זו הובילה אותנו לבדוק האם מדובר בעניין מומלץ שכדאי שניישם בעצמנו. החלטנו להעלות את המסקנות על הכתב, כדי שכולם יוכלו להחכים מהן. הישארו כאן ונגלה יחד איפה כדאי להשקיע את מיטב כספנו – בנדל"ן בישראל או מחוצה לה?

 

השקעות נדל"ן בארץ – רקע

אי אפשר להשוות את השקעות הנדל"ן בארץ לאלו שמתקיימות בחו"ל, מבלי להציג בקצרה את המצב בשוק הנדל"ן הישראלי. נסביר בקצרה שמחירי הנדל"ן עולים מידי יום. מדובר בתרחיש שמהווה מכשול עבור משקיעים פרטיים רבים שלא מצליחים לגייס את ההון הדרוש שידוע כגבוה במיוחד. רוכשים רבים שמחזיקים כיום בדירה, נאלצים להתמודד עם תשלומי משכנתא גבוהים וריבית "חונקת", וזו רק ההתחלה. עוד לא הרחבנו על תשלומי המיסים הגבוהים שמועברים לקופת המדינה בעת רכישת הדירה ולאחריה. זו ההזדמנות לגלות לכם שהעובדות הללו הובילו (בין היתר) להתעניינות ערה בשוק הנדל"ן הבין לאומי שמציע מגוון רחב של אפשרויות במחירים נגישים.

השקעות נדל_ן

 

היתרונות של השקעה בחו"ל

בשלב זה אתם מבינים שעליכם להשאיר את שוק הנדל"ן הישראלי מאחור. שכן, זה יקרע לכם את הכיס. זו העת להכיר ביתרונות שבאים לידי ביטוי בעת בחירה בהשקעות נדל"ן בחו"ל:

  1. מגוון רחב של אפיקי השקעה
  2. אפיקים בעלי מאפיינים מגוונים
  3. ריבוי אפשרויות
  4. מיסים נמוכים והטבה לרוכשים זרים (במדינות מסוימות)

 

נדגיש שריכזנו את היתרונות הללו לאחר ששוחחנו עם משקיעים שיודעים דבר או שניים על דירות להשקעה בקפריסין ובמדינות שונות ברחבי אירופה.

 

מתלבטים? כדאי שתפנו לקבלת ייעוץ מקצועי

כידוע, רכישה של נכס להשקעה (בישראל או בחו"ל) זה לא עניין פשוט. מדובר בתהליך שמצריך היכרות מעמיקה עם התחום. אם אתם מרגישים שאין לכם ידע מעמיק בנושא, עליכם לפנות למומחים שיבדקו מהי האפשרות המתאימה ביותר מכל הבחינות.

 

תשלומי משכנתא

 

כך תגיעו ליועצים מומלצים

פנייה למומחים בהשקעות נדל"ן מחייבת בירור אודות טיבם. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים בכך שהם יכוונו אתכם להשקעה הנכונה עבורכם, ללא אינטרס. זו העת להכיר בדרך המומלצת ביותר שתוביל אתכם לחברה שמחזיקה ביועצים מוסמכים ואמינים. הכוונה ללשונית הביקורות של גוגל שמרכזת חוות דעת עדכניות שנכתבו לאחרונה על ידי משקיעים שהסתייעו בחברה הנבחרת. כדאי לקרוא את הפרטים בעיון ולבדוק שלחברה יש דירוג של 4 כוכבים ויותר.

 

מילים אחרונות לסיום

יודעי דבר בתחום הנדל"ן בוחרים להשקיע בנכסים מחוץ לארץ, מתוך ידיעה שאלה מאפשרים ליהנות משורה ארוכה של יתרונות. בעוד השקעה של נכס בארץ, מובילה לתסכול רב, מינוס והתמודדות עם בירוקרטיה סבוכה. בשלב זה אתם יודעים מהי הבחירה הנכונה עבורכם, כך שנותר לכם רק להצביע על היעד שבו תבצעו את הרכישה שתקנה לכם שקט נפשי.

לפנות לייעוץ מקצועי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן
חתימה על חוזה
השקעות נדל"ן לא שגרתיות

ענף הנדל"ן הוא ענף בטוח יחסית להשעות. רבים בוחרים להשקיע דווקא בנדל"ן. כמובן שגם בהשקעות אלו צריך לדעת היכן

קניית נכס
קורס נדל"ן בחיפה

נדל"ן לומדים רק במכללה יוקרתית ומובילה בתחום, המועבר ע"י איש מקצוע בכיר אשר מצליח לספק למשתתפי קורס נדל״ן בחיפה