נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

באיזה מדינות כדאי להשקיע?

גלובוס

החלטתם להיכנס לעולם הנדל"ן בחו"ל וכעת אתם מתלבטים באיזו מדינה הכי כדאי לכם להשקיע, הנה סקירה כללית של כמה מהמדינות הנפוצות להשקעה.

 

משקיעים בעולם הנדל"ן נכנסים לתוך תחום מאוד מאוד רחב אשר פרוש על גבי העולם כולו. בעוד רבים מסתפקים רק בנדל"ן ישראלי, עבור אחרים דווקא ההשקעה בחו"ל היא זאת שקורצת ואז הם נתונים בהתלבטות גדולה ואחרת – באיזה מדינות כדאי להשקיע?

 

השקעה באירופה

מדינות אירופה אמנם נמצאות באיחוד האירופי אך הן מאוד שונות האחת מהשנייה וכך גם הנדל"ן שבהן. מבחינת יעדי השקעה פופולריים אין ספק שהמדינות הבולטות הן דווקא צרפת וגרמניה בשל המאפיינים הייחודיים שיש להן מבחינת נדל"ן.

 

צרפת

חוץ מהעובדה שצרפת היא מדינה מדהימה ביופייה, היא מאפשרת לאזרחים זרים לקבל עזרה כספית בקניית נכס בתוך גבולות המדינה. בדומה ללקיחת משכנתא בישראל, צרפת הופכת את ההשקעה לפשוטה יותר מבחינה כלכלית ועל כן גם כדאית. במקביל לכך, גם הריביות על מימון מהמדינה והמס בעבור תשלום שכר דירה, פחותים בהרבה ביחס לשאר המדינות.

 

פולין

אפיק השקעה מעניין ולא כל כך מובן מאליו היא המדינה פולין אשר חוותה ירידת מחירים משמעותית עם המשבר ב-2008 במקביל לכלכלה יציבה ואמינה. מאפיין נוסף אשר מקל את כל ההליך הוא הליך וגובה המיסוי אשר לא כל כך מקשה על זרים הבוחרים להשקיע שם.

 

קפריסין

היתרון הגדול של קפריסין על פני מדינות אחרות הוא כמובן היותה כמעט שכנה של ישראל, אלו מאפשרים למשקיעים ממש לבקר בנכס מבלי להוציא הרבה כסף נוסף על ההשקעה היקרה ממילא. בדומה לשאר המדינות שציינו, לקפריסין יש כלכלה יציבה אשר מאפשרת לזרים לסמוך עליה ולהשקיע בה יחסית בבטחה.

 

גרמניה

גם בגרמניה המיסוי נחשב נמוך מאוד וזאת נכון גם בעבור מחירי המחייה בגרמניה אשר יחסית נמוכים למרות שרמת המחייה גבוהה שם. בנוסף לכך, גרמניה נחשבת מאוד יציבה וכלכלית ועל כן, נחשבת כהשקעה יחסית בטוחה לעומת כלכלות אחרות כמו יוון שלא נמצאות בנקודה יציבה בתחום.

 

ארצות הברית

השקעה בנדל"ן בארצות הברית היא ללא ספק אחת ההשקעות הפופולריות שיש בתחום הנדל"ן הזר. אתרים כמו usa-invest.co.il מבקשים להקל על קהל המשקיעים מה שהופך את ההשקעה למלווה באיש מקצוע ועל כן, גם פשוטה יותר. מאז המשבר הכלכלי שחל בשנת 2008, מחירי הנדל"ן במדינות נחשבים נמוכים מאוד ובשל ההתפתחות שם ישנן גם הזדמנויות שלא רק רווחיות אלא ממש מעניינות את מי שמבין.

 

כיום, ישראלים משקיעים בכל מיני מדינות ברחבי העולם והתחום כבר מזמן לא סגור רק בתוך ישראל. על מנת לבחור את המדינה הנכונה להשקיע בה חשוב להעמיק בתחום ולסקור את כל המאפיינים של המדינה מבחינת מיסוי,  מחירים, ידידותיות למשקיעים זרים ועוד.

ידיים באיפור של גלובוס

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן
חתימה על חוזה
השקעות נדל"ן לא שגרתיות

ענף הנדל"ן הוא ענף בטוח יחסית להשעות. רבים בוחרים להשקיע דווקא בנדל"ן. כמובן שגם בהשקעות אלו צריך לדעת היכן

קניית נכס
קורס נדל"ן בחיפה

נדל"ן לומדים רק במכללה יוקרתית ומובילה בתחום, המועבר ע"י איש מקצוע בכיר אשר מצליח לספק למשתתפי קורס נדל״ן בחיפה

מבנה בבניה
אזורי מסחר והייטק בחולון

מחפשים לבצע השכרה של משרד? ובכן, העיר חולון מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להשכרה של משרדים, וזאת בשל פיתוח מואץ