נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 טיפים שיעזרו לכם לבחור ביטוח חול משתלם

ארבעה טיפים שיעזרו לכם לבחור ביטוח חו_ל משתלם

טיולים תורמים מאד לבריאות הנפשית והפיזית שלנו, הם משמחים את הלב ומחזקים את האמונה העצמית והבטחון העצמי שלנו. אנחנו פוגשים אנשים חדשים ודרכם פוגשים את עצמנו ויכולים לצמוח בצורה ניכרת אפילו רק מכמה ימים של טיול או ארוך יותר. ומה יותר כיף מאשר לטייל בחול? טיול בחול מאפשר לנו ניקוי ראש אמיתי, צבירת חוויות מדהימות ויציאה מאיזור הנוחות שלנו. אך על מנת שכל אלה יקרו אנחנו צריכים להשאיר את הדאגות בצד ולבלות בראש שקט.

כדי לבלות בחול בראש שקט אתם חייבים ביטוח חול מעולה. נכון שלאף אחד אין כוח לחשוב על מקרה חירום בטיול ואנחנו מעדיפים לתכנן איפה נאכל ומה נראה, אך חשוב לסגור את הפינה של ביטוח הנסיעות שכן חובה לטוס עם ביטוח. בארץ יש מספר חברות ביטוח טובות איך תבחרו בניהם? הנה ארבעה טיפים מעולים שיעזרו לכם לבחור בחברה המתאימה ביותר עבורכם! אז שנייה לפני שמכרטסים, אורזים ויוצאים לדרך – דואגים גם לביטוח.

 

4 טיפים חשובים לפני שבוחרים חברת ביטוח

לשאול מה קורה במקרה של מצב חירום רפואי

עליכם לברר מול סוכנות הביטוח בה אתם רוצים לרכוש ביטוח מה קורה במקרה של מצב רפואי. זה נשמע כמו דבר מאד טריוויאלי אבל חשוב לברר זאת לפני שסוגרים עם חברת הביטוח. עליכם להבין איך יוצאים קשר עם סוכנות הביטוח, האם יש להם מאגר של רופאים או שאתם מוציאים את הרופאים, משלמים ולוקחים קבלות ומסמכים נוספים?

אילו מסמכים עליכם לשמור? מה קורה במצב חירום? מה הדרך הכי מהירה ליצור איתם קשר ועוד. לחברות ביטוח מעולות כגון הפניקס ביטוח חול יש תשובות מצוינות לכל השאלות האלה והם יעזרו לכם להבין איך לפעול במקרה הצורך.

 

תכירו את הפייתון

לשאול בנוגע לכיסוי מקסימלי במקרה של תאונה

נקלעתם לתאונה?  אתם תזדקקו לסיוע כספי נרחב. לכן חשוב לדעת מה המקסימום הקיים בביטוח והאם הביטוח כולל גם טיסות חירום וחילוץ. במידה וכן מה הפרוצדורה ומה עליכם לדעת בנושא. כשאתם בחול וודאו שפרטי הקשר של סוכנות הביטוח נמצאים איתכם תמיד רק לייתר בטחון.

 

ביטוחים מיוחדים

תארו לסוכני הביטוח את אופי הטיול. ספרו להם על סוגי הספורט השונים שתרצו לעשות, במידה ויש. לעיתים חלק מהפעילויות המתוכננות שלכם יחשבו תחת ספורט ימי או ספורט אקסטרים ואתם תזדקקו לסוג אחר של פוליסה. חשוב לדעת זאת כדי לקבל את הכיסוי שהכי מתאים לכם. תוכלו לברר עוד מידע פה הפניקס ביטוח חול טלפון.

 

בחרו ביטוח לא יקר אך אמין

בארץ יש מספר חברות ביטוח, בחרו בביטוח לא יקר אך שימו לב שהביטוח אכן עונה על כל הצרכים שלכן ובחרו בחברה טובה עליה תוכלו לסמוך במצב חירום. נסו למצוא את האיזון המושלם בין שירות טוב וכיסוי מעולה לבין מחיר טוב. אלה היו ארבעה טיפים מצוינים שחשוב שתקחו בחשבון בביטוח נסיעות. אז ביחרו חברת ביטוח מעלה ואמינה והכי חשוב שתיהנו ותחזרו בשלום.

 

ביטוח נסיעות עם חברת iShield

אי שילד היא סוכנות ביטוח ותיקה ואמינה המתמחה במתן פתרונות ביטוח נסיעות מקיפים לטיולים מסוגים שונים, החל מחופשות קצרות ועד לנסיעות ארוכות. אי שילד מציעה חבילות ביטוח מותאמות למצבים רפואיים שונים כמו ביטוח כבודה, תאונות אישיות, ביטוח טלפונים סלולריים ומחשבים ניידים, וכן כיסויים לתרמילאים, ספורט חורף, ביטולי טיסות, ספורט אתגרי ועוד, כאשר ישנה התמקדות בשירות לקוחות אישי ומקיף. Ishield מספקת מספר דרכים ללקוחות ליצור איתם קשר, כולל טלפון, WhatsApp ודואר אלקטרוני. מטרת החברה היא לפשט את תהליך רכישת ביטוח הנסיעות ולהבטיח שהלקוחות יקבלו את הכיסוי הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, כל זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של שירות.

 

צילינדר בעין

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ביטוחים