נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

10 טיפים חשובים להצלחה פיננסית

כסף

מי מאיתנו לא רוצה יציבות כלכלית בצורה הטבעית ביותר – התנהלות פיננסית נכונה לטווח ארוך כך שלא תצטרכו לבחור מבין כמה דברים על מה להוציא את הכסף והסוד הוא פשוט – כמה כלים שיעזרו לכם לסיים את החודש מבלי תחושת הלחץ של המינוס בסיומו. הנה 10 טיפים מעולים שיעזרו לכם לעשות קצת סדר בדברים

היום אנו חיים בעולם תזוזתי ומהיר; מצב השכירים הוא לא קבוע ויציב, בדומה למצבם של חברות גדול או קטנות וכך האדם השכיר מוצא את עצמו פעמים רבות מרגיש את הלחץ, הן בפן הכלכלי והן בפן התעסוקתי. אם גם אתם מבינים על מה אנחנו מדברים ולא רוצים למצוא את עצמכם במקום הזה יותר, אולי תופתעו לגלות שמדובר בכמה כלים לחיים שיכולים לשים אתכם במקום אחר לגמרי:

נתונים

  1. על מנת לקבל את ההחלטות העסקיות והפיננסיות התואמות לעסק שלך או לסביבת העבודה שלך, אתם חייבים להבין איך הדברים פועלים: בין אם זה לשים עין על המתחרים שלכם או החשיבות של התמצאות, באופן קבוע, בפעילויות השונות שהלקוחות שלכם מבצעים.
  2. חשוב להתנהל בצורה נכונה מול הבנק שלכם. הדבר העיקרי שיש לשים עליו דגש הוא על השפה הבנקאית: מה לבקש, מתי ואיך ובכך גם תדעו איך לעבוד מולו וגם תתאימו אותו לפעילות שלכם.
  3. חשוב לעקוב אחר ההוצאות החודשיות בצורה של עלות מול תועלת וכמובן בצורה של הכנסה אל מול הוצאות – במקרה של עסק פרטי, קבלת התשלומים מלקוחות לפני ההוצאות החודשיות של העסק הוא צעד חכם.
  4. חשוב לדעת כי יש אפשרות לקבלת החזרי מס במקרי הצורך – יש מקום לבדוק האם יש לכם נקודות זכות ובכך תוכלו לחסוך כמות כסף לא מבוטלת בשנה.
  5. מה עם מאמן אישי? מדובר על אדם שיכול להנחות, לעזור ולחזק אתכם, הן בפן הנפשי והן בפן הכלכלי.
  6. מה עם התייעצות לייעול עם מומחים? כמו למשל עם הבנקאי האישי שלך, רואה החשבון שלך או כל אדם אחר שיכול להכווין אותך בצורה חיובית אל עבר מטרת היעד שלך.
  7. קופות גמל או חיסכון – אלה כלים טובים שיכולים לגרום לכסף שלך לייצר כסף או מנגד, לחסוך ולגלות לאחר כמה חודשים/שנים שיש לך סכום כסף לא מבוטל בצד.
  8. תתחילו לחסוך – נראה שזאת ההצעה הכי מובנת מאליה, אך נראה שרבים מתקשים לבצע אותה.
  9. הימנעו מהלוואות- נכון שיש זמנים שבהם הלחץ מדבר ואתם מרגישים את החבל מתחיל להתהדק מסביב לצווארכם, אך הריביות הגבוהות ייגרמו לכם לשלם בפועל יותר מהלוואה שלקחתם.
  10. היו חכמים וקחו אחריות על הדברים הנוגעים אליכם בתחומים השונים: בנקאות, ביטוחים, פיננסיים, ניהול דמי ניהול או כל דבר אחד שיוכל לחסוך לכם סכומי כסף.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא טיפים פיננסים
קופה וכסף
מהי קופת הגמל הכי משתלמת

אחת מהדרכים לחיסכון כספי ומשתלם היא קופות גמל. קיימות היום מספר אפשרויות גם באפיק זה. איך יודעים מה העדיפה