מתכנן פיננסי מקצועי בישראל: מה כדאי לדעת עוד?

מתכנן פיננסי מקצועי הפך לאחד המקצועות המבוקשים ביותר, וזאת לאור שורת היתרונות אותו הוא מעניק ללקוח. מה זה כולל? חיים נתן, מומחה לתכנון פיננסי מסביר.

תכנון פיננסי – הדרך האפקטיבית ביותר להבטחת עתידך הכלכלי

מתכנן פיננסי נחשב בשנים האחרונות לאחד המקצועות המבוקשים ביותר במשק הישראלי, וזאת לאור העובדה כי מתכנן פיננסי מקצועי יודע להעניק כלים כמו גם מידע מהותי בנוגע לקרנות הפנסיה, החיסכון כמו גם ההשקעות. למעשה, ע"פ חיים נתן, מומחה לתכנון פיננסים, בעבר היה מדובר בשירות היה מוגדר בעבור "עשירים בלבד" וזאת לאור העובדה כי היה מדובר בשירות אשר נועד למקסם את כספי ההשקעות במניות ואג"ח, בהם השתמשו פלח שוק מצומצם ביותר באוכלוסייה, אולם כיום מדובר בשירות אשר נועד להעניק לציבור הרחב איש מקצוע אשר ינהל את הכספים בצורה המקסימלית ביותר, תוך הצבת יעדים כלכלים אשר נועדו להבטיח כי בעתיד, בעת ההגעה לגיל הפנסיה הכספים אשר נחסכו יהיו גבוהים ביותר.

כלכלה

תכנון עתידי – לדרך כלכלית נבונה

אין כל ספק כי בעידן הכלכלי החדש בה נדרש כל אדם לנהל את כספיו בצורה טובה יותר מצריך עבודה עם איש מקצוע, ובמקרה הזה מתכנן פיננסי, וזאת משום שתוחלת החיים שעלתה כמו גם העלאת גיל הפרישה מחייבים חשיבה מעמיקה על הצרכים הכלכליים העתידים, כמו גם מקסום של הכספים בצורה הטובה ביותר. למעשה, מסביר חיים נתן כי תכנון פיננסי נכון נועד להציב יעדים ראליים מבחינה כלכלית כמו גם ביטול של כפל ביטוחי ופוליסות אשר אינן מתאימות למצב הקיים, כאשר מדי שנה מבזבז הציבור הישראלי עשרות אלפי שקלים מיותרים בגין שירותים להם הוא איננו זקוק, כאשר בטווח הרחוק מדובר בהפסד משמעותי ביותר. לכן, התקשרות עם מתכנן פיננסי מקצועי יכולה להוביל להתנהלות כספית נבונה, שליטה ובקרה על כספים כמו גם בחינה של אפיקי השקעה משתלמים אשר יגרמו לכך שהכספים אשר נחסכו ישרתו את המטרות והצרכים לא רק של החוסך עצמו, אלא גם של בני המשפחה.

תכנון פיננסי איכותי באמצעות חיים נתן

חיים נתן הוא מתכנן פיננסי מקצועי אשר לו ניסון של מעל לעשור בתחומי הפיננסים השונים. באמצעות חיים נתן תוכלו לבנות תוכנית אשר תשרת את הצרכים הכלכליים של המשפחה לטווח הקצר ולטווח הארוך, וזאת ע"י תכנון מקיף אשר נועד לאפשר לכם להיות בראש שקט כי כל הכספים שלכם מנוהלים בצורה הטובה ביותר ותוך שימת דגש על השגת מטרות עתידיות. ברבות השנים עזר חיים נתן למאות ישראלים לנהל את הכספים שלהם, לבטל פוליסות לא הכרחיות כמו גם להגיע לנתיבי השקעה איכותיים אשר מבוססים על ידע כלכלי נרחב, כמו גם מקצועיות. למידע נוסף, ניתן להיכנס לאתר הרשמי של חיים נתן בכתובת http://www.haimnatan.com.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
Tax Refund

החזר מס – כיצד נבחר חברה המתמחה בתחום?

החזר מס היא פעולה סיזיפית ומורכבת עבור רוב האנשים, זאת לאור העובדה כי מדובר בפעולה בירוקרטית אשר גוזלת זמן ומאמץ. אבל, באמצעות חברה מקצועית לתחום אפשר להקל בתהליך בצורה משמעותית.

מיסים

אם חד הורית? מגיעים לך החזרי מס

 להיות אם חד הורית בישראל זה כבר לא דבר נדיר כל כך שכן ככל שעוברות השנים אנחנו רואים יותר ויותר נשים שבוחרות לעשות את זה. לכל אחת יש מניע אחר,

החזרי מס ישראל ראשית
כללי

למי מגיעים החזרי מס בישראל?

במדינת ישראל, כמו בהרבה מדינות אחרות, כולנו נדרשים לשלם מיסים. ישנם סוגים שונים של מיסים, כמו מע"מ ומס הכנסה, וברוב המקרים בעזרת המיסים הללו המדינה מסייעת לנזקקים בכל מה שהיא

החזר מס שבח לנדלן
Tax Refund

החזר מס שבח – מימוש זכויות

מס שבח הינו המס המשולם לרשות המיסים בגין ביצוע עסקת מכירה בתחום הנדל"ן. רבים אינם מודעים לכך שהם יכולים לקבל החזר מס שבח.   מס השבח – אחד המיסים המורכבים

רוצים ליצור איתנו קשר ?

מלאו את הטופס ונציגינו יחזור אליכם בהקדם