מה באמת יהיה גובה המשכנתא שרווק יוכל לקבל?

כאשר מדברים על משכנתא לרווקים ורווקות התנאים יהיו שונים לעומת משכנתאות אחרות שמיועדות לזוגות. עם זאת, ורגע לפני שאתה בטוח שעליך לוותר על החלום של קניית דירה כי אתה רווק ואינך נשוי, כדאי שתדע: יש כזה דבר משכנתא לרווקים ובדרך כלל התנאים בה גם לא כל כך גרועים אלא להפך. השאלה מה יהיה גובה ההלוואה שתקבל תלויה במספר הנקודות שיהיו לך, והניקוד הוא עניין שנצטבר בהתאם לכמה פרמטרים שונים. לדוגמא, הגיל של מבקש המשכנתא משפיע בצורה משמעותית ביותר על הניקוד. כך קורה שאדם בן 31 שמבקש לקבל משכנתא יהיה זכאי ל 250 נקודות ואילו אדם בן 40 יהיה זכאי ל 700 נקודות על פי החוק. בנוסף לגיל יש עוד מספר פרמטרים שיוכלו להשפיע על הניקוד שלך, כמו לדוגמא, האם אתה סובל מנכות כלשהי, האם יש לך אחים וכדומה.

לאיזה בנק כדאי לך לפנות?

 

כאשר מדברים על משכנתא לרווקים כדאי לדעת שיש כמובן אפשרות לפנות לא רק אל הבנק שבו אתה מנהל את החשבון הפרטי שלך, כי למעשה גם בכל בנק אחר מחויבים להציע לך אפשרויות שונות. חשוב לקחת בחשבון את האפשרות של פניה אל כמה בנקים שונים לצורך השוואה בין תנאי המשכנתא, כי מה פתאום שתסכים לקבל משכנתא בתנאים שאינם מספיק טובים עבורך? אומנם זה נכון שלעשות השוואה כזאת זה משהו שייקח לך קצת זמן, אך יחד עם זאת, מדובר על הלוואה שתלווה אותך אחר כך עשרות שנים ולכן חבל יהיה להתפשר על תנאים שאינם מספיק טובים.

 

האם אתה זקוק לעזרה מקצועית?

 

רוב האנשים חווים את הנושא של ההתמודדות מול הבנקים בצורה לא מספיק נעימה. הם מרגישים שלא רק שהם מגיעים לבד למעמד הזה ובלי בן זוג, אלא הם גם לא מספיק בקיאים בכל הפרטים הקטנים שיכולים לעשות את ההבדל. לכן ברור מדוע גם אתה מרגיש כך וכדאי שתדע: משכנתא לרווקים זה משהו שאתה לא באמת חייב להתמודד איתו לבד. תוכל תמיד לפנות אל ייעוץ משכנתאות מוביל שיעזור לך, בין אם זה ברמה של להבין איך עובדים הדברים ובין אם זה ברמה של לדעת מהם התנאים שמגיעים לך בהתאם לחוק. אל תוותר על מה שמגיע לך כי פעמים רבות המשכנתא היא הדרך היחידה שיש לכולנו להגשים את החלום ולקנות נכס שיהיה רק שלך.

 

לבירורים נוספים לחצו כאן

 

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
Tax Refund
החזר מס – כיצד נבחר חברה המתמחה בתחום?

החזר מס היא פעולה סיזיפית ומורכבת עבור רוב האנשים, זאת לאור העובדה כי מדובר בפעולה בירוקרטית אשר גוזלת זמן ומאמץ. אבל, באמצעות חברה מקצועית לתחום אפשר להקל בתהליך בצורה משמעותית.

מגדל שטרות 500
כללי
הר הכסף – סכום שעושה הבדל גדול

רבים מאזרחי ישראל אינם מודעים לכך שיש ברשותם כספים רדומים אשר נמצאים בקרנות השונות, כספים אשר יכולים לשנות מאוד את מצב חשבון הבנק שלהם.   הר הכסף – מהו? הר

כללי
משכנתא לדירה שניה – האם זה משתלם לכם?

רוצים להיות בטוחים יותר כלכלית? אתם מרגישים שאתם כבר בשלים להשקעה בעתיד שלכם? אם כך, אין ספק שאפשר להבין מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, תוהים האם נדל"ן זו אופציה

רוצים ליצור איתנו קשר ?

מלאו את הטופס ונציגינו יחזור אליכם בהקדם