חזי חיים – סקירה מלאה על הדייר המעניין בתולדות האח הגדול

תוכניות הריאליטי בישראל לעתים מצליחות מאוד בליהוק המתמודדים שלהן. ההצלחה בליהוק של אדם מסוים בתוך קבוצת מתמודדים שלמה היא לפעמים כל כך גדולה, עד שביטויים כמו "פרידמן", "כל האמת בפרצוף" ו"באווירה טובה" נכנסים ללכסיקון הציבורי ואף מזוהים מאוד עם הפרסונה שאמרה אותה לראשונה. ואם הביטוי האחרון נשמע לכם מוכר במיוחד, זה בהחלט לא מפתיע. זהו הזמן לפגוש את חזי חיים – הדייר המעניין ביותר בתולדות האח הגדול.

 

מה מעשיו של חזי חיים באח הגדול?

התוכנית שכוללת מידי עונה כ-20 דיירים בממוצע ושידורי לייב לאורך שעות היממה, דורשת מדייריה לעמוד במשימת הרייטינג ולעניין את הקהל בדרך הטובה ביותר, רק בזכות היותם בתוך הבית. מעטים מצליחים בכך ובדרך כלל מתבלטים בחלקים המתקדמים ביותר בעונה. חזי חיים שהיה לדייר בעונה השמינית של האח, שמר על עניין עצום בתוכנית כבר מהרגע הראשון ונחשב לאחת הסיבות הכי טובות להדליק את המסך בערב השידור פעמיים בשבוע. הדעות החותכות, האנרגיות, החוכמה וגם הרומן המתפתח של הרגע, הפכו את חזי לאחד המנהיגים בבית מבפנים ומבחוץ. לאורך שהותו בבית, שדיירים רבים ראו בו דמות להתייעצות ושותף טבעי לחוויות. חזי חיים ידע גם לייצר לא מעט רגעי אקשן בזכות דיאלוגים עם מתמודדים שונים מדעותיו ולהצליח לעניין בהם את הקהל בבית מידי יום.

 

הילדות הקשה והטיפוס במעלה סולם ההצלחה

חזי חיים נולד ברחובות וחווה ילדות במצוקה כלכלית. אמו הייתה אם יחידנית וכדי לעזור בפרנסת הבית, נאלץ לצאת לעבודה כבר בגיל 8. במשך 5 שנים עבד בשוק וכשהגיע למצוות, הפך ליחצ"ן. עבודות אלה בשנותיו המעצבות, הפכו את חזי לאדם רודף צדק ואוהב אדם, שמסתדר עם אנשים מכל סוג ומסוגל לחלץ את הטוב מכל סיטואציה. במקביל, הוא למד כיצד לטפח את שאיפותיו עסקיות ולהגשים אותן בנחישות. זו גם הסיבה שלאחר מספר שנות יחצ"נות הוא רכש עם שותף מועדון בעיר ("מועדון הפילגש") שהיה להצלחה מסחררת.

השנים חלפו והובילו את חזי להתבונן בחבריו שנאבקים להגיע לדירה ראשונה וכורעים תחת נטל המשכנתא. כשבחר בעיסוקו הנוכחי בענף הנדל"ן, החליט להשקיע את עשייתו המקצועית לטובת יזמות ורעיונות שיסייעו לציבור הישראלי להגיע לדיור באופן נוח ומושכל יותר. כיום הוא מכהן כבעלים של חברת "פסגות נדלן" – מגדולות הענף בישראל. המוטו שדבק בחזי בימיו בבית האח הגדול: "באווירה טובה", מלווה אותו גם בעשייתו בענף הנדל"ן כיום ועוזר לו לפתח רעיונות ויזמויות מתוך מקום חיובי. אחת מעסקאותיו המדוברות ביותר, הייתה רכישת הענק של מתחם עסקים מרכזי ונחשק באשדוד. לאחר מכן השקיעה "פסגות נדל"ן" בפרויקט MyOffice החיפאי שאפשר למשקיעים לרכוש שטחים למסחר בעלות של 200,000 ₪ בלבד ובכך לעזור לאנשים צעירים הנאבקים בגיוס הון עצמי כמו חבריו, להגיע להרוויח דמי שכירות נאים שישמשו אותם לכל מטרה מבוקשת.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גיל הפרישה ראשית
כספים
תכנון פיננסי נכון של גיל הפרישה

תכנון פיננסי נכון לקראת גיל הפרישה הוא כורח המציאות הנוכחית, וזאת לאור מציאות בה רבים עלולים למצוא את עצמם ללא קצבה חודשית מספקת. כיצד אם כן ניתן בצע תכנון פיננסי

כסף וזמן
כספים
איך מומלץ לקבל הלוואות מהירות תוך 24 שעות

הלוואות הן לפעמים הכרח. לראייה – כמעט כל אדם נזקק בחייו להלוואה מסוג כזה, או אחר למגוון צרכים ומטרות. יחד עם זאת, שוק ההלוואות פורח בזכות אנשים שלא מצטיינים בשיקול

רוצים ליצור איתנו קשר ?

מלאו את הטופס ונציגינו יחזור אליכם בהקדם