נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הצעד שמשקיעים חכמים עושים על מנת להתעשר

מדד נתונים

מה הוא הצעד הנכון ביותר להשקעה בחו"ל? היכן כדאי לרכוש נכס מניב בחו"ל? שאלות מצוינות ואנחנו כאן כדי לענות עליהן. רכישת נכס בחו"ל עשויה להניב לכם רווחים בהחלט יפים ומשמעותיים, אך בחיים, כמו בחיים, צריך לעשות זאת נכון.

תהליכי הגלובליזציה המתרחשים בשנים האחרונות, הובילו לכך שאנשים רבים תרים אחר הזדמנויות לרכוש נכסים בחו"ל. מתוך תהליכי הגלובליזציה, צמח לו האיחוד האירופי. כיום, כאשר אלפי ישראלים מחזיקים בדרכון השייך לאיחוד, הרכישה של דירה ונכסים בחו"ל היא הרבה יותר נגישה. בבולגריה למשל, מערכת המיסוי היא אטרקטיבית ביותר, מה שמושך המון ישראלים בשנים האחרונות לרכוש במדינה זו דירות. בואו נדבר על מספר דברים חשובים, כמו למשל מערכת המיסוי בבולגריה.

 

מערכת המיסוי בבולגריה אטרקטיבית למדיי

משקיעים זרים נהנים בבולגריה מההטבה של רכישת נדל"ן למגורים או מסחר, במיוחד אם הם מישראל. מדוע? מכיוון ולבולגריה וישראל ישנו הסכם למניעת כפל של מס. נוסף על הסכם למניעת כפל מס בין ישראל לבולגריה, ישנו דבר חשוב נוסף, והוא הריבית הכמעט אפסית על פיקדונות בבנקים בבולגריה.

דרכי המסחר כיום נגישות יותר, וקל יותר לבצע עסקאות משמעותיות מעבר לים. יחד עם זאת, לפני שרוכשים נכסים בחו"ל, חשוב להסתייע בגורמים הנכונים. ניתן למשל להסתייע במומחי מיסוי בחו"ל, בין אם אתם מעוניינים לקנות דירה בבולגריה או במדינות אחרות.

 

מה צריך לדעת לפני רכישת נכס או דירה בחו"ל?

רכישת נכס או דירה היא תהליך, ויש לקחת בחשבון שלפני שרוכשים דירה, חשוב לוודא את נושא חבות המס שלכם על הדירה וההכנסות הנובעות ממנה. במילים פשוטות יותר, בעוד שלפעמים גורמים לא אחראיים ולא מקצועיים יספרו לכם שתהיו פטורים ממס על נכס בחו"ל, המציאות היא שונה.

על נכסים בחו"ל במקרים רבים אכן ישנה חבות בתשלומי מס הכנסה. כיצד נמנעים ממצבי ביש שונים, ומבטיחים לעצמכם עסקה כשרה? מומלץ להסתייע בבעלי ניסיון. ישנם לא מעט אנשים אשר כבר עברו את התהליך של רכישת דירה בחו"ל לפניכם, בין אם הם אנשי מקצוע או לא. מומלץ לקבל טיפים טובים, להקשיב וללמוד. לאחר התייעצות וליווי נכונים, תוכלו גם אתם לעשות את הצעד שגורם לאנשים להגדיל את הרווחים וההכנסות שלהם.

 

מחירי דירות בבולגריה

רכישת דירה בבולגריה מתאימה מאוד לאנשים אשר מעוניינים להניב רווחים אטרקטיביים, מנכסים אשר נרכשו במחירים נמוכים. כך יוצא שאם תרצו לרכוש דירת סטודיו בבולגריה, המחירים יתחילו ב-15,000 אירו. מפתה, אין ספק.

בולגריה היא אופציה מעולה למחפשי ההזדמנויות, ואנחנו מזמינים אתכם להיזכר שבבולגריה קיימת עיירת סקי גדולה, העונה לשם BANSKO. מחירי דירות בבולגריה הם אטרקטיביים והעסקאות כדאיות, אך ישנו הצורך לעבור את התהליך נכון. זכרו לקבל ייעוץ וליווי נכונים. נותרתם עם תהייה כזו או אחרת? צרו קשר עם מומחי מיסוי בחו"ל.

מזוודה מלאה בכסף

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא טיפים פיננסים
קופה וכסף
מהי קופת הגמל הכי משתלמת

אחת מהדרכים לחיסכון כספי ומשתלם היא קופות גמל. קיימות היום מספר אפשרויות גם באפיק זה. איך יודעים מה העדיפה