החזרי מס לעצמאיים

החזרי מס הם דבר שרובנו ככולנו שמענו עליו, בין אם מחברים ומבני משפחה, בין אם מהפרסומות בטלויזיה, ובין אם בפרסומים שאנחנו נתקלים בהם ברשתות החברתיות. אמנם החזרי מס הם דבר חשוב מאוד, אבל בכל אופן עדיין חלק מהאנשים לא מרימים את הכפפה כדי לבדוק את האופציה שלהם לקבל אותם, וחבל.

גם החזרי מס לעצמאיים הם דבר שאותו אפשר לקבל, אך רבים העצמאיים שנמנעים מכך. אז למה חשוב שבכל אופן תיגשו לצעד החשוב הזה? החזרי מס לעצמאיים – כל מה שצריך לדעת, בואו נתחיל.

 

החזרי מס לעצמאיים – חשובים אפילו יותר מהחזרי מס רגילים

העצמאיים במדינת ישראל רגילים להיות זן קצת פחות אהוב ונחשב על ידי הרשויות השונות. העצמאיים תמיד נדחקים לשוליים, וסובלים מלא מעט אפליות ביחד לעובדים שכירים.

העצמאיים הם אלו שדואגים לכל המעטפת השלמה שלהם – הם מפרישים לעצמם לקרן הפנסיה שלהם, הם משלמים את דמי הביטוח הלאומי בעצמם, הם משלמים מס הכנסה בעצמם, ואין להם כל שותף לדרך שיכול גם להעניק להם תשלומים עבור ימי חופש, ימי מחלה ועוד. מדובר כאן על גורם אחד שהוא גם העובד וגם המעסיק, ולכן מעורבים בעניין הזה כספים ותשלומים רבים.

מהסיבה הזו בדיוק, אם יש אפשרות כמו החזרי מס לעצמאיים, אפשרות שיכולה להחזיר להם אפילו מעט ממה שהם משלמים כל השנה – חבל מאוד לא לנצל אותה במלואה.

 

איך עובד הנושא של החזרי מס לעצמאיים?

באופן כללי תשלומי המס עבור עצמאיים מתבצעים בהתאם לצפי ההכנסות השנתי שלהם. לפעמים צפי ההכנסות הזה בפועל מתברר כמדויק, לפעמים בפועל הוא מעל המצופה, ולפעמים, לצערנו, הוא מתחת למצופה. היות ותשלומי המס מתבססים על הצפי, ולא על מה שקורה בפועל – במקרים רבים החזרי מס לעצמאיים הם אפשרות שעולה על הפרק. ולמה?

במקרים שבהם המצב בפועל היה נמוך יותר מהצפי, מן הסתם שהעצמאיים שילמו מיסים בגובה גבוה יותר מזה שבפועל הם היו אמורים לשלם. לכן, החזרי מס לעצמאיים דואגים לכפר על הפער הזה, ולהשיב להם את התשלומים העודפים שהם שילמו מבעוד מועד.

 

איך אפשר לדאוג להחזרי מס לעצמאיים?

אם אתם עצמאיים, בוודאי אתם יודעים בעצמכם עד כמה הדרך שלכם בודדה, ועד כמה לפעמים עזרה קטנה מגורם מקצועי היתה יכולה לשנות אצלכם את פני הדברים. מהסיבה הזו בדיוק, החזרי מס לעצמאיים כדאי לעשות אך ורק בעזרת גורם מקצועי, שיוכל לדאוג להם מא' ועד ת'.

בדיוק בשביל זה, כדאי לכם להכיר את חברת הגנה פיננסית – החזרי מס. חברת הגנה פיננסית דואגת לאלפי אנשים מדי שנה לקבל החזרי מס שמגיעים להם, וגם אתם מוזמנים לפנות אל החברה באתר https://www.hagana.co.il ולקבל את כל הסיוע הדרוש לכם בדרך לקבלת החזרי מס לעצמאיים, בדיוק כמו שמגיע לכם.

עצמאיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram